info
عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه محله اکبرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه

ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبرآباد یزد و بلوار امام جعفر صادق واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین فروشگاه رفاه، مهدیه یزد، نانوایی بربری اصلی، گل فروشی بهار رفاه و تالار میثاق یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه یزد، شهر یزد، محله اکبر آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام جعفر صادق، بین امام جعفر صادق 9 و 13 است. ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اداره پست
  بهشتی، بین میدان امام حسین و بهشتی 3
 • ایستگاه اتوبوس بصیر
  آیت الله کاشانی، بلوار امام جعفر صادق
 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی
  طالقانی، بین گلچین و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه ندارد.
  neshan logo