info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات محله هنرور، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات

ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات (ایستگاه اتوبوس) در محله هنرور مشهد و خیابان مطهری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله هنرور مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه شبانه روزی دکتر اسماعیلی، رادیولوژی سونوگرافی دکتر جواد کوثر، درمانگاه شبانه روزی رازی، مجتمع تجاری دایان توس و ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات مشهد

ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات مشهد در شهر مشهد، محله هنرور و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به مطهری شمالی، بین شهید سعادت جو و مطهری 44 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی تلفنی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  قاسم
  دوشنبه 16 بهمن ماه 1402

  در محل مناسبی نزدیک چهارراه ، مکان نشستن ندارد.

  4
 • avatar
  . A .
  پنجشنبه 17 آذر ماه 1401

  سلام متاسفانه جایی برای نشستن نداره و باید سرپا بایستید

  2
 • avatar
  نشانی از بی نشانان
  سه شنبه 18 مرداد ماه 1401

  سلام جایی عالی و دقیق است

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه عین القضات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 46
  بلوار شهید کامیاب
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری شمالی 26
  مطهری شمالی، بین مطهری 26 و مطهری 28
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات
  (5.0)
  مطهری شمالی، نرسیده به مطهری 33
 • ایستگاه اتوبوس هدایت 12
  (5.0)
  بلوار هدایت، بین هدایت 12 و بلوار شهید هنرور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه عین القضات ندارد.
  neshan logo