info
عکس فروشگاه مواد غذایی جعفری
category

فروشگاه مواد غذایی جعفری محله هپکو، اراک

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مواد غذایی جعفری

فروشگاه مواد غذایی جعفری (فروشگاه مواد غذایی) در محله هپکو اراک و خیابان استقلال- بهزیستی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه مواد غذایی در محله هپکو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دهکده بازی و پاساژ آسمان و همچنین آژانس پاسارگاد، فروشگاه گوشتیران، فروشگاه فراهانی، نانوایی لواش و سنگک و هایپر پروتئین مرکزی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مواد غذایی جعفری اراک

فروشگاه مواد غذایی جعفری اراک در محله ۸ شهر اراک، در قرار دارد. فروشگاه مواد غذایی جعفری اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله ۸ به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه مواد غذایی قاسمی، مواد غذایی کاج و فروشگاه داودابادی قرار دارند.

چطور به فروشگاه مواد غذایی جعفری اراک برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد غذایی جعفری اراک را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه مواد غذایی جعفری اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه مواد غذایی جعفری اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه مواد غذایی جعفری واقع شده‌اند:

 • فروشگاه مواد غذایی قاسمی
  بلوار آیت الله غفاری، عاشورا، حسنی
 • مواد غذایی کاج
  دانشگاه، قیام، انتظار 1
 • فروشگاه داودابادی
  دانشگاه، قیام، بین کارخانه و انتظار 2
 • عمده فروشی احمدی
  دانشگاه، قیام، بین کارخانه و انتظار 2
 • فروشگاه مواد غذائی بامو
  بلوار قدس، بلوار خبرنگار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احسان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد غذایی جعفری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد غذایی جعفری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد غذایی جعفری ندارد.
  neshan logo