info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75 محله امام خمینی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75 (ایستگاه اتوبوس) در محله امام خمینی مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله امام خمینی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران پاسارگاد، داروخانه اطمینان، اتحادیه صنف رستوران چلوکباب آشپزخانه و حلیم مشهد، هتل بهارستان و کباب اصل مشهد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75 مشهد

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله خمینی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 75 و 77 قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس شبانه روزی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی 75 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی 51
  بلوار امام خمینی، بین امام خمینی51 و 53
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی 75 ندارد.
  neshan logo