عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین (محله عدالت، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، شهید قندی، بین بیست و دوم و بیستم

موقعیت ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین در محله عدالت یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و خیابان شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین شیرینی گلبن، دبستان پسرانه دوره اول شهید راضی، رستوران ایتالیایی رم، زیتون و لوازم التحریر باران قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، شهید قندی، بین بیست و دوم و بیستم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی نگین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا
  بلواردانشگاه، ملّاصدرا، بین اول ملاصدرا و سوم ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس یاور کویر
  خیابان تیمسار فلاحی، بین مریم و بنفشه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین ندارد.
  neshan logo