info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین محله عدالت، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک ژوپیتر یزد و مرکز خرید آریا و همچنین شیرینی گلبن، دبستان پسرانه دوره اول شهید راضی، لوازم التحریر باران، زیتون و عطر شاهین 5 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین یزد

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله عدالت پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید قندی، بین شهید قندی 20 و 22 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس شبانه روزی سفیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی نگین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس 24 متری ملاصدرا
  بلواردانشگاه، ملاصدرا، بین ملاصدرا 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس یاور کویر
  تیمسار فلاحی، بین مریم و بنفشه
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور
  بلواردانشگاه، بین یاس و ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس مرکز تحقیقات
  بلوار شهید قندی، بین خیابان 16 آذر و تحقیقات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی نگین ندارد.
  neshan logo