info
عکس آژانس(تاکسی تلفنی)
category

آژانس(تاکسی تلفنی) اصفهان

درباره‌ی آژانس(تاکسی تلفنی)

آژانس(تاکسی تلفنی) (تاکسی تلفنی) در اصفهان و خیابان مقداد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان سیدالشهدا ( امید ) و مقداد و همچنین سفیراندیشه، ساندویچ آتش، آموزشگاه خیاطی موفق ، مرکز فرهنگی شهید آیت الله مدرس (ره) و گل فروشی میخک نقره‌ای قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس(تاکسی تلفنی) واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی اردیبهشت
  لنبان، بین شیروانی و امید
 • تاکسی تلفنی پرسش
  (3.0)
  شهید مطهری، امین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Starlight (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس(تاکسی تلفنی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس(تاکسی تلفنی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس(تاکسی تلفنی) ندارد.
  neshan logo