info
عکس ایستگاه اتوبوس کوهسار
category

ایستگاه اتوبوس کوهسار محله جمهوری، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوهسار

ایستگاه اتوبوس کوهسار (ایستگاه اتوبوس) در محله جمهوری شیراز و بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 27، بین جمهوری اسلامی 25 و کوهسار واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله جمهوری شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید Richirochi و همچنین سوپر نارون، دندانپزشکی سلامت آفرین ، نان سنگک ریگی مهدی آباد، مرکز تخصصی کنکور هفت استاد و کافه سینما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوهسار شیراز

ایستگاه اتوبوس کوهسار شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله جمهوری پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 27، بین جمهوری اسلامی 25 و کوهسار واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوهسار شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی تورج را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوهسار شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس کوهسار

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  snow
  سه شنبه 10 خرداد ماه 1401

  ایستگاه اتوبوس و منظره خوب ✔️


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوهسار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
  بلوار آزادی، بین مشکین فام و میدان آزادی
 • ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 17، بین جمهوری اسلامی 15 و 19
 • ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 26، بین جمهوری اسلامی 24 و جهاد سازندگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوهسار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوهسار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوهسار ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 27، بین جمهوری اسلامی 25 و کوهسار
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo