info
عکس ایستگاه اتوبوس سعدی
category

ایستگاه اتوبوس سعدی محله شهرک گردو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سعدی

ایستگاه اتوبوس سعدی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک گردو اراک و میدان عرفان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک گردو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع گردشگری تاج محل و بیمارستان امام خمینی و همچنین بوستان پونه، مواد غذایی اقای روغنی، سوپر مارکت، آوا سیستم و پیرایش اتابک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سعدی اراک

ایستگاه اتوبوس سعدی اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک گردو پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در میدان عرفان قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سعدی اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی چهارچشمه واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سعدی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سعدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پورمحسن
  طالقانی، شهدای شبان، میدان آسمان
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  شریعتی، علیمردانی، میدان سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس کوچه فردوسی
  امام رضا، سعید فرزی، فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس آذرآب
  بلوار آیت الله طالقانی، مشتاقی، موسی صدر، بین نسترن 2 و خیام
 • ایستگاه اتوبوس گلستان 1
  شریعتی، علیمردانی، بهادری، حافظ، بین گلستان 1 و میدان سهروردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سعدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سعدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سعدی ندارد.
  neshan logo