info
عکس تهیه غذای شهر
category

تهیه غذای شهر محله کیان آباد، اهواز

کترینگ و آشپزخانه
5.0
1 رای

درباره‌ی تهیه غذای شهر

تهیه غذای شهر (کترینگ و آشپزخانه) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این مکان یکی از هشت کترینگ و آشپزخانه در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه مواد غذایی محمد، پیتزا دنج امین، بازار روز ترنج، سوپر گوشت و مرغ رضا حمادی و کبابی گلپایگان قرار گرفته است.
سایر آشپزخانه‌های که در محدوده تهیه غذای شهر واقع شده‌اند:

 • کترینگ برن
  کیانپارس، 13 غربی، بین خرداد و وهابی
 • کترینگ نارنج
  (3.0)
  اروند، بیست و یکم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط BZ.MO (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 20 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهیه غذای شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهیه غذای شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهیه غذای شهر ندارد.
  neshan logo