info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بلوار امام حسین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهدای کارگر و همچنین مهمانسرا و رستوران گامبرون، دارو خانه دکتر حیدری، اگزوز سازی سید، کالای پزشکی حیدری و ابزارفروشی یزد ابزار قائم.ملاحسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر یزد

ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر یزد در شهر یزد، محله محله اکرمیه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام حسین است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان شهدای کارگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید صبوری
  بلوار آیت الله مدرس، بین صحرا و باب الحوائج
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بهار
  بلوار امام حسین، بین خیابان بهار و سالار
 • ایستگاه اتوبوس خیابان صحرا
  صحرا، بین صحرا41 و بلوار آیت الله مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 14 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهدای کارگر ندارد.
  neshan logo