عکس ایستگاه اتوبوس باغ فیض
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس باغ فیض (محله شهرک هما، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس باغ فیض در محله شهرک هما تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس باغ فیض (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک هما تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک هما تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین عجایب و مرکز خرید تیراژه و همچنین مرکز خرید هامون، لوازم عروسی بزمینه، رستوران اتو پیاتی، تعمیرگاه مدرن سرویس لمس جادویی صافکاری با میله و کارواش تیراژه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ فیض

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس باغ فیض است که در محله شهرک هما بزرگراه اشرفی اصفهانی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه اشرفی اصفهانی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باغ فیض عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی قرار دارد. تاکسی سرویس سعید هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ فیض، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ فیض واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیلوفر
  بزرگراه ستاری، خجسته پور، بین نیلوفر و سباء
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پیروان امام
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین محبعلی و پیامبر
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین عرب حسینی و مرزداران
 • ایستگاه اتوبوس اباذر
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین لاله و پیامبر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ فیض اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  باغ فیض حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس باغ فیض

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   دوشنبه 05 اردیبهشت ماه 1401

   خط بی ارتی خوب و به موقع

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ فیض در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ فیض ندارد.
  neshan logo