info
عکس سوپر زاگرس
category

سوپر زاگرس محله چهارچشمه، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای

درباره‌ی سوپر زاگرس

سوپر زاگرس (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله چهارچشمه مشهد و خیابان سرافرازان 49/2 واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع درمانی تخصصی شهید نجفی و همچنین پلیس فتا استان خراسان رضوی، پایانه اتوبوس سرافرازان، کارگزاری املاک و مستغلات بهنود، پوشاک و نان فانتزی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر زاگرس واقع شده‌اند:

 • خورشید مارکت
  بلوار نماز، بلوار هاشمیه
 • سوپر قیمت شکن
  بلوار نماز، نماز 17، بین آرمان21 و 23
 • سوپر مارکت سرافراز
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 46 و 48
 • سوپر مارکت
  بلوار نماز، هاشمیه جنوبی، هاشمیه 93، بین خورشید9 و 11
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 21 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر زاگرس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 21 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر زاگرس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر زاگرس ندارد.
  neshan logo