عکس مرکز آموزش بازرگانی
مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز آموزش بازرگانی (محله کشاورز غربی، تهران)

موسسه آموزشی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، همدان

موقعیت مرکز آموزش بازرگانی در محله کشاورز غربی تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

مرکز آموزش بازرگانی (موسسه آموزشی) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان همدان واقع شده است. این موسسه یکی از یازده موسسه آموزشی در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای معاصر تهران و بازارچه خود اشتغالی لاله و همچنین فروشگاه اتکا، دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تامین اجتماعی، چلو کبابی لاله، سرویس بهداشتی عمومی پارک لاله و ایستگاه دوچرخه پارک لاله قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، همدان

تلفن تماس: +98218695

وب‌سایت رسمی: ibtc.ir

ساعت کاری مرکز آموزش بازرگانی

 • شنبه08:15 - 17:00
 • یک‌شنبه08:15 - 17:00
 • دوشنبه08:15 - 17:00
 • سه‌شنبه08:15 - 17:00
 • چهارشنبه08:15 - 17:00
 • پنج‌شنبه08:15 - 17:00
 • جمعه09:00 - 13:00

سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مرکز آموزش بازرگانی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مشارزاده (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز آموزش بازرگانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

موسسه آموزشگاه آموزشی آموزش

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

نظرات کاربران در مورد مرکز آموزش بازرگانی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  saaye__22
  یکشنبه 19 بهمن ماه 1399

  دوره های آموزشی خوبی دارند

 • avatar
  saide.m25
  جمعه 27 فروردین ماه 1400

  مرکز آموزش بازرگانی دوره crm شرکت کردم، خوب‌بود پیشنهاد میکنم برای کارهاتون

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز آموزش بازرگانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز آموزش بازرگانی ندارد.
neshan logo