info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه 37
category

ایستگاه اتوبوس کوچه 37 محله رحمت آباد بالا، حمیدیا

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه 37

ایستگاه اتوبوس کوچه 37 (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد بالا حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد بالا حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نیکا یدک و همچنین فروشگاه سفینه، فروشگاه یکبار مصرف دارا پلاست ایرانیان، نمایندگی باطری توانگر، آزمایشگاه دکتر خبازیان و کافی نت گیگانت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 37 حمیدیا

آدرس ایستگاه اتوبوس کوچه 37 حمیدیا، شهر حمیدیا، محله رحمت آباد بالا است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید دشتی، بین دشتی 37 و 39 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه 37 حمیدیا عبور می‌کنند، به نقاط مختلف حمیدیا بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس شبانه روزی سفیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه 37 حمیدیا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه 37 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ریحان
  بلوار خلیج فارس، شهید جعفری، عباسیه، بین سپیدار و زیتون
 • ایستگاه اتوبوس میدان کاج
  بلوار پاسداران، استادی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سیدالشهدا
  بلوار پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه 37 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه 37 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه 37 ندارد.
  neshan logo