info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه 88
category

ایستگاه اتوبوس کوچه 88 (محله رحمت آباد پایین، حمیدیا)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه 88

ایستگاه اتوبوس کوچه 88 (ایستگاه اتوبوس) در محله رحمت آباد پایین حمیدیا و بلوار شهید دشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله رحمت آباد پایین حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تصفیه آب دنا و همچنین پوشاک نوین جامه، سوپر مارکت صدیقی، سوئیت رز، هزارویک شب و کود و بذر اکبری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه 88 حمیدیا

ایستگاه اتوبوس کوچه 88 حمیدیا یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر حمیدیا است که در محله رحمت آباد پایین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید دشتی، بین شهید محمدرضا دشتی و دشتی 70 قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف حمیدیا، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوچه 88 حمیدیا عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس حمیدیا واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوچه 88 حمیدیا مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه 88 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین رحمت آباد
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 105 و 113
 • ایستگاه اتوبوس ارژنگ
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 26 و 28
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه 88 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه 88 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه 88 ندارد.
  neshan logo