info
عکس ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6
category

ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6 محله آیت الله خامنه ای، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6

ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6 (ایستگاه اتوبوس) در محله آیت الله خامنه ای مشهد و خیابان آخوند خراسانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله آیت الله خامنه ای مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حکیم و همچنین هتل ایران مشهد، پاساژ فردوسی، پارکینگ طبقاتی عمومی خسروی، نمایندگی آیفون تصویری تابا الکترونیک - فارسیان و پاساژ خوشبختی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6 مشهد است که در محله سرشور قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید دیالمه، آخوند خراسانی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سعدی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ون هایس اطمینان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آخوند خراسانی 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهدا
  توحید، میدان شهدا، بعد از عبادی 2 - رضوی 3 (شهید محمدزاده)
 • ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 29
  جانبازان، آخوند خراسانی، بین آخوند خراسانی 27 و مصباح یزدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 6 ندارد.
  neshan logo