info
عکس جانبو تستی دفترمرکزی
category

جانبو تستی دفترمرکزی (محله قائم مقام - سنائی، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی جانبو تستی دفترمرکزی

جانبو تستی دفترمرکزی (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله قائم مقام - سنائی تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه زنجیره‌ای در محله قائم مقام - سنائی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران کلینیک و مرکز خرید آوا استار و همچنین طباخی کلپچ، کیوب برگر، آموزشگاه رایان کالج، شرکت پترو پلیمر رنگین کمان و مطب دکتر خدامراد جمشیدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه جانبو تستی دفترمرکزی تهران

برای رفتن به فروشگاه جانبو تستی دفترمرکزی تهران باید به شهر تهران، محله قائم مقام - سنائی و بروید. فروشگاه جانبو تستی دفترمرکزی تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله قائم مقام - سنائی است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به لوازم اداری و دفتری، تامین کننده تجهیزات نفتی پترو ساحل و دقیق فرایند کنترل اشاره کرد.

چطور به فروشگاه جانبو تستی دفترمرکزی تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جانبو تستی دفترمرکزی تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کریمخان قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه جانبو تستی دفترمرکزی تهران ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی نیز می‌باشد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه جانبو تستی دفترمرکزی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه جانبو تستی دفترمرکزی تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده جانبو تستی دفترمرکزی واقع شده‌اند:

 • لوازم اداری و دفتری
  مفتح شمالی، دوم
 • تامین کننده تجهیزات نفتی پترو ساحل
  بهشتی، میرعماد، نهم
 • دقیق فرایند کنترل
  خالد اسلامبولی (وزرا)، سوم
 • شیرین عسل
  مطهری، بین سربداران و لارستان
 • تولیدی کفش پاچرمی
  بهشتی، ایزد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضایی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جانبو تستی دفترمرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جانبو تستی دفترمرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جانبو تستی دفترمرکزی ندارد.
  neshan logo