عکس ایستگاه اتوبوس ظفر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ظفر (محله زرگنده، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، نزدیک به تقاطع وحید دستگردی - ظفر

موقعیت ایستگاه اتوبوس ظفر در محله زرگنده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ظفر (ایستگاه اتوبوس) در محله زرگنده تهران و بزرگراه مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله زرگنده تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر (ع) و پاساژ آسیا و همچنین کافه دوران، داروخانه دکتر ظریف پور، دکتر داودیان، حامد پردازش و رستوران نووِل لانژ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ظفر

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ظفر است که در محله زرگنده بزرگراه مدرس قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه مدرس، نزدیک به تقاطع وحید دستگردی - ظفر واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ظفر عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس دبیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه مدرس، نزدیک به تقاطع وحید دستگردی - ظفر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ظفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حقانی
  بزرگراه شهید حقانی
 • ایستگاه اتوبوس دامن افشار
  نلسون ماندلا (جردن)، بین دامن افشار و خلیل زاده
 • ایستگاه اتوبوس ناهید
  نلسون ماندلا (جردن)، بین ناهید و نیلوفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ظفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ظفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ظفر ندارد.
  neshan logo