info
عکس ایستگاه اتوبوس دامن افشار
category

ایستگاه اتوبوس دامن افشار محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دامن افشار

ایستگاه اتوبوس دامن افشار (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان نلسون ماندلا (جردن) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک آب و آتش ، آبنمای آب و آتش، موزه پول و گذر گردشگری آب و آتش و همچنین کلینیک جردن دکتر محمدعلی نیلفروش‌زاده، کارگزاری مفید-اطلس، کویر موتور، آزمایشگاه تخصصی پزشکی جردن و دبیرستان محمود افشار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دامن افشار تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس دامن افشار تهران، شهر تهران، محله ونک است. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا (جردن)، بین دامن افشار و خلیل زاده قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دامن افشار تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید حقانی است. همچنین تاکسی تلفنی پانیذ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دامن افشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو شهید حقانی
  بلوار میرداماد، دکتر مصدق جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار صبا
  نلسون ماندلا، بین بهرامی و اسفندیار
 • ایستگاه اتوبوس میدان ونک
  ولیعصر، بین شانزدهم و میدان ونک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دامن افشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دامن افشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دامن افشار ندارد.
  neshan logo