info
عکس ایستگاه اتوبوس تیر انداز
category

ایستگاه اتوبوس تیر انداز محله تهرانپارس غربی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تیر انداز

ایستگاه اتوبوس تیر انداز (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و بلوار خوشوقت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین کلینیک دامپزشکی جم، رستوران سنتی عمارت، طباخی بره کوچولو، کافی نت فراسیستم و سالن زیبایی گل رز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تیر انداز تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس تیر انداز تهران است که در محله تهرانپارس غربی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خوشوقت، بین 160 و قره زاد نیا واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تیر انداز تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تهرانپارس قرار گرفته است. تاکسی تلفنی مهران هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تیر انداز تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تیر انداز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رشید
  بلوار خوشوقت، امیری طائمه (142)، بین رشید 115 و کیخسروی 117
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بلوار خوشوقت، بین گلستانی حبیبی و رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس سیدالشهدا
  بلوار شاهد، بین طاهریان و شادالویی
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بلوار خوشوقت، بین میدان قمر بنی هاشم و حسینی
 • ایستگاه اتوبوس اسدی
  بلوار شاهد، بین هادی  رحیمی و محبی فرد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تیر انداز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تیر انداز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تیر انداز ندارد.
  neshan logo