info
عکس ایستگاه اتوبوس سخاوت 7
category

ایستگاه اتوبوس سخاوت 7 محله ثامن، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سخاوت 7

ایستگاه اتوبوس سخاوت 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و خیابان سخاوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازیافت پلاستیک نیاوران و همچنین مطب دکتر سندگل، آشپزخانه میلاد، ساندویچ دوقلو ها، کافی نت شهر و مرکزبهداشت سلامت بافقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سخاوت 7 مشهد

ایستگاه اتوبوس سخاوت 7 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله ثامن قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سخاوت 7 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس گلشن را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سخاوت 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 46
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 50، شهید شفیعی، بین شفیعی 48 و 50
 • ایستگاه اتوبوس شهید شفیعی 47
  بزرگراه بابانظر، بابانظر 50، شهید شفیعی، بین شفیعی 48 و 50
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای صاحب الزمان (عج)
  بزرگراه شهید بابانظر، بابانظر 64
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 23
  بلوار شهید آوینی، آوینی 33، گلبو 18 - شهید بهشتی 11، گلبو، بین گلبو 21 و 23
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 20
  بلوار شهید آوینی، آوینی 33، گلبو 18 - شهید بهشتی 11، گلبو، بین گلبو 21 و 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سخاوت 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سخاوت 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سخاوت 7 ندارد.
  neshan logo