info
عکس هنرکده فرزاد
category

هنرکده فرزاد محله خاک سفید - گلشن، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
4.6
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی هنرکده فرزاد

هنرکده فرزاد (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله خاک سفید - گلشن تهران و خیابان کنارگذر زین الدین واقع شده است. این مکان یکی از 181 تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله خاک سفید - گلشن تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی گروه بهمن کد 2016، تعمیرگاه خودرو گلشن چمران، نئون مهدیار ، سوپر مارکت علی شکری و نان خراسانی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده هنرکده فرزاد واقع شده‌اند:

 • خدمات تخصصی برق خودرو مستر تیونینگ
  احسان، احسان (گرمابدری)، امیر شرقی
 • اتوچکاپ محمد
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، بین بلوار شهید عبدالرضا و مبین علی
 • خدمات فنی اتومبیل مصطفی
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا، بین میدان چمن آرا و زهدی
 • تعمیرگاه تخصصی بختیاری
  بزرگراه شهید زین الدین، شفیعی مکرم، بین فرهمند پارسا و واثقی
 • خدمات اتومبیل فراهانی
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا، بین میدان چمن آرا و زهدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عادل عابدیان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هنرکده فرزاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هنرکده فرزاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هنرکده فرزاد ندارد.
  neshan logo