info
عکس سوپر مارکت
category

سوپر مارکت (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت

سوپر مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافی نت مرداد، گیم‌نت مجرد، لوازم خانگی سید، آرایشگاه افشین و محصولات فرهنگی طاها قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت سحر
  بزرگراه شهید بابانظر، بابانظر 72
 • سوپر مارکت پارک
  ميدان ميامي، بلوار کرامت، دکتر رزمی، دکتر رزمی 2
 • سوپر مارکت الزهرا
  بزرگراه بابانظر، الزهرا، بین الزهرا 1 و 3
 • سوپرمارکت پهلوان
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، شهید کارگر راضی 1، وطن دوست، بین وطن دوست 2 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Ramtin (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ندارد.
  neshan logo