info
عکس ایستگاه اتوبوس تربیت معلم
category

ایستگاه اتوبوس تربیت معلم محله پوریای ولی، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تربیت معلم

ایستگاه اتوبوس تربیت معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله پوریای ولی اصفهان و خیابان ضابط زاده واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله پوریای ولی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پردیس فاطمه الزهرا اصفهان، دفتر پست و پیشخوان خدمات دولت (ضابط زاده)، گروه تبلیغاتی مینیاتور، فست فود آرمون و دینا تحریر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تربیت معلم اصفهان

ایستگاه اتوبوس تربیت معلم اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله مولوی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ادیب، ضابط زاده قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس تربیت معلم اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو چمران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی چمران قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس تربیت معلم اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تربیت معلم واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تربیت معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تربیت معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تربیت معلم ندارد.
neshan logo