info
عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال بابلدشت
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال بابلدشت محله بابلدشت، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ترمینال بابلدشت

ایستگاه اتوبوس ترمینال بابلدشت (ایستگاه اتوبوس) در محله بابلدشت اصفهان و بلوار کاوه، ترمینال بابلدشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بابلدشت اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فاطمیون و همچنین داروخانه شبانه روزی حکیم شفا، چایخانه سنتی کاوه، هتل دانشمند، آکادمی بدنسازی سورن و شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید باهنر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال بابلدشت اصفهان

ایستگاه اتوبوس ترمینال بابلدشت اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله دردشت پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار کاوه، ترمینال بابلدشت است. ایستگاه اتوبوس ترمینال بابلدشت اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید باهنر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی نیکو قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ترمینال بابلدشت اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال بابلدشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پناهی
  شهید فروغی، بین شهید علاقمندان و ابوریحان
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله مدرس
  مدرس، بین اعرفی و ادیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال بابلدشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال بابلدشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال بابلدشت ندارد.
  neshan logo