عکس ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر
مشاهده در نقشه نشان
category

ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر (محله دانشگاه تهران، تهران)

ورودی ایستگاه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، انقلاب اسلامی

موقعیت ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر (ورودی ایستگاه) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان ورودی مترو تئاتر شهر واقع شده است. این ورودی یکی از پنج ورودی ایستگاه مترو در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن، موزه هنرهای معاصر فلسطین و بازار کامپیوتر رضا و همچنین تئاتر شهر، بوستان دانشجو، کافه لمیز، خانه سخت افزار و مرکز تبادل کتاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ورودی به ایستگاه مترو تئاتر شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، انقلاب اسلامی


سایر سایر ورودی‌ها که در محدوده ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

تئاتر شهر ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی مترو ایستگاه تئاتر شهر ندارد.
neshan logo