عکس پایانه تاکسیرانی دهکده المپیک
category

پایانه تاکسیرانی دهکده المپیک (محله ورزشگاه آزادی، تهران)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان تهران تهران استان تهران، تهران، صدرا، بین جهاد و میدان المپیک

موقعیت پایانه تاکسیرانی دهکده المپیک در محله ورزشگاه آزادی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه تاکسیرانی دهکده المپیک (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان صدرا واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان و خانه موزه شهید مهدی پور و همچنین بازار میوه و تره‌بار زیبادشت، دفتر خدمات الکترونیک قضایی، باغ رستوران سفره ایرانی، برج‌های دوقلوی المپیک و جگر سرای پدیده المپیک قرار گرفته است.


تصاویر پایانه تاکسیرانی دهکده المپیک


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، صدرا، بین جهاد و میدان المپیک


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه تاکسیرانی دهکده المپیک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه مسافری ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه تاکسیرانی دهکده المپیک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه تاکسیرانی دهکده المپیک تهران ندارد.