info
عکس ایستگاه اتوبوس یافت آباد
category

ایستگاه اتوبوس یافت آباد محله یافت آباد شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یافت آباد

ایستگاه اتوبوس یافت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله یافت آباد شمالی تهران و خیابان یافت آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله یافت آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مبل و بازار مبل کوروش و همچنین مبلمان ملل، تالارهای پذیرایی قصر پارسیان، بازار موبایل ایران 2، دبیرستان تیزهوشان علامه حلی 9 دوره اول و کاور فرجی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یافت آباد تهران

در شهر تهران، محله یافت آباد شمالی ، ایستگاه اتوبوس یافت آباد تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در یافت آباد، بین طالقانی و حاج ولی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس یافت آباد تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید پیک بادپا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس یافت آباد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یافت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تیموری
  قزوین، بین کاظمی و عظیمی
 • ایستگاه اتوبوس بازیافت
  آیت الله سعیدی، بعد از طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس پل ساوه
  چهل و پنج متری زرند، بعد از قناعت
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای قرآن
  قزوین، بین صبوری و محمود زاده
 • ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یافت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یافت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یافت آباد ندارد.
  neshan logo