info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان
category

ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان محله شمشیری، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان

ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان (ایستگاه اتوبوس) در محله شمشیری تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاترپیلار و همچنین اداره تامین اجتماعی شعبه 6، پلی کلینیک تخصصی دهقان بزرکی (شماره 17)، کارخانه آرد آریا کار، خودپرداز بانک حکمت ایرانیان و هنرکده آرک کیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان تهران

در شهر تهران، محله شمشیری ، ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین قرار دارد. ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس درویش واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه بوتان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یافت آباد
  یافت آباد، بین طالقانی و حاج ولی
 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  شهيد بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، فتح آبادی
 • ایستگاه اتوبوس شمشیری فیاض بخش
  قزوین، بین چهل و پنج متری زرند و لقمان حکیم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه بوتان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo