info
عکس ایستگاه اتوبوس امامزاده
category

ایستگاه اتوبوس امامزاده محله گرکان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامزاده

ایستگاه اتوبوس امامزاده (ایستگاه اتوبوس) در محله گرکان اصفهان و خیابان معراج (هفتون) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله گرکان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ورزشگاه خیبر، تالار مهرورزان، مجموعه ورزشی خیبر، کافه تریا تک و فست فود میلاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان

در شهر اصفهان، محله گرکان ، ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس معراج (هفتون)، بین بخشعلی سواری و شهید منتظری می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سروش واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امامزاده اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامزاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آذر بیگدلی
  خواجه عمید، آذر بهرام، بین کیوان و مطلبی
 • ایستگاه اتوبوس پل تمدن
  معراج (هفتون)، بین بهشتی و عمار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامزاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامزاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامزاده ندارد.
  neshan logo