info
عکس ایستگاه اتوبوس مشاور املاک
category

ایستگاه اتوبوس مشاور املاک اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مشاور املاک

ایستگاه اتوبوس مشاور املاک (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آذر بهرام واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان گل محمدی، پیتزا امگا، دبیرستان پسرانه شاهد صارمیه6 (شاهد 45)، سوپر مواد غذایی سلام و آنتن مرکزی اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مشاور املاک اصفهان

ایستگاه اتوبوس مشاور املاک اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله ملاصدرا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خواجه عمید، آذر بهرام، بین نور و آرش منش قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مشاور املاک اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مشاور املاک اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مشاور املاک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان معراج
  شهید دکتر آیت، معراج
 • ایستگاه اتوبوس امامزاده
  معراج (هفتون)، بین بخشعلی سواری و شهید منتظری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مشاور املاک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مشاور املاک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مشاور املاک ندارد.
  neshan logo