info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان معراج
category

ایستگاه اتوبوس میدان معراج محله ملاصدرا، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان معراج

ایستگاه اتوبوس میدان معراج (ایستگاه اتوبوس) در محله ملاصدرا اصفهان و خیابان شهید دکتر آیت، معراج واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله ملاصدرا اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه برادران فلاحتی و همچنین فروشگاه اینترنتی جیبی تل، نمایندگی مخزن آب پلی اتیلن، رستوران دارچین، تولیدی نازل پرده آب استیل و تنظیم موتور 110 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان معراج اصفهان

ایستگاه اتوبوس میدان معراج اصفهان در شهر اصفهان، محله ملاصدرا و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید دکتر آیت، معراج قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان معراج اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی پارکینک خصوصی تاکسی تلفنی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان معراج اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان معراج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید قربانی
  خواجه عمید، شهید منانی، تالار، بین لاله و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس مشاور املاک
  خواجه عمید، آذر بهرام، بین نور و آرش منش
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه رضوی
  پروین اعتصامی، بین صالح و زمرد
 • ایستگاه اتوبوس پل آزادگان
  عطار نیشابوری، پروین اعتصامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان معراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان معراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان معراج ندارد.
  neshan logo