info
عکس بارساییان
category

بارساییان محله بافت تاریخی، اراک

درباره‌ی بارساییان

بارساییان (فروشگاه) در محله بافت تاریخی اراک و خیابان شیخ فضل الله نوری واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و سه فروشگاه در محله بافت تاریخی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی آبرنگ، موزه حسن پور و مجتمع تجاری فردوسی و همچنین بازار تاریخی اراک، موسسه آموزشی امام علی (ع)، رستوران و سفره خانه سنتی حجره، چهار سوق و پاساژ سعادت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده بارساییان واقع شده‌اند:

 • طراحی سایت ساری
  بلوار امام خمینی، بین حمزه و گلها
 • طلا کار حسن راده
  خیابان شهید بهشتی، شکرایی
 • فروشگاه سلاح و مهمات شکاری برنو
  بلوار امام خمینی، ملت، بین اتحاد و سالار
 • تعاونی مصرف کارکنان علوم پزشکی
  بلوار امام خمینی، صحیفی
 • دخانیات حسینجانی
  جواد الائمه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بارساییان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بارساییان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بارساییان ندارد.
  neshan logo