info
عکس ابوذر
category

ابوذر محله پایین خیابان، مشهد

تاکسی تلفنی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ابوذر

ابوذر (تاکسی تلفنی) در محله پایین خیابان مشهد و بلوار سردار شوشتری واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هپی لند، بیمارستان و زایشگاه جواد الائمه و پاساژ رضا و همچنین هتل سراج، میدان طبرسی، مرکز خدمات ایرانسل، مهمانپذیر عدالت و پارکینگ نوغان 4 قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده ابوذر واقع شده‌اند:

 • آژانس وحدت
  بلوار وحدت، وحدت 9
 • آژانس سعیدگشت
  بلوار امیرالمومنین، امیرالمومنین 4، دادخواه، بین دادخواه 3 و 6
 • آژانس کاظم نژاد
  بلوار امیرالمومنین، امیرالمومنین 4، دادخواه، بین دادخواه 2 و 4
 • تاکسی تلفنی کاوه
  (3.0)
  بلوار شهید کامیاب، بین کامیاب 18 و کامیاب 20
 • تاکسی تلفنی کاویان
  (2.0)
  شهید محسن کاشانی، کاشانی 11
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ابوذر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ابوذر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ابوذر ندارد.
  neshan logo