info
عکس بازار روز
category

بازار روز (محله گود عربان - درب شیخ، شیراز)

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار روز

موقعیت بازار روز در محله گود عربان - درب شیخ شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

بازار روز (بازار و مرکز خرید) در محله گود عربان - درب شیخ شیراز و خیابان طالقانی واقع شده است. این مجتمع یکی از نوزده بازار و مرکز خرید در محله گود عربان - درب شیخ شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حرم احمد بن موسی (ع) شاهچراغ، ارگ کریم خان زند، موزه پارس (باغ نظر) و پاساژ اسلامی و همچنین رستوران سنتی وکیل، پارکینگ طبقاتی طالقانی، مسجد قبا (آتشیها)، پخش عمده پوشاک تیپو و خانه شعر قرار گرفته است.سایر مراکز خرید که در محدوده بازار روز واقع شده‌اند:

 • پاساژ وحدت
  وصال شیرازی شمالی، لطفعلی خان زند، بین 72 و 73
 • پاساژ حام جم
  بلوار کریمخان زند، 36، 2
 • بازارچه جانبازان
  قاآنی شمالی، توحید 6
 • مجتمع تجاری شهر فاز 2
  بلوار کریمخان زند، 3، خیابان اهلی، کوچه 1 اهلی
 • مجتمع تجاری قدس
  بلوار سیبویه، حضرتی، بین حضرتی 17 و 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مها (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار روز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار روز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار روز ندارد.
  neshan logo