info
عکس داروخانه دکتر قرایی
category

داروخانه دکتر قرایی (محله ولنجک، تهران)

درباره‌ی داروخانه دکتر قرایی

داروخانه دکتر قرایی (داروخانه) در محله ولنجک تهران و خیابان شقایق واقع شده است. این مکان یکی از دوازده داروخانه در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید ولنجک و همچنین موسسه منظومه خرد، پیتزا کوچینا، بوستان نگین، کلینیک ولنجک و خوابگاه کوی خواهران دانشگاه شهید بهشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر قرایی تهران

آدرس داروخانه دکتر قرایی تهران، شهر تهران، محله ولنجک است. این داروخانه در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، شقایق قرار دارد.

داروخانه دکتر قرایی تهران از داروخانه‌های خوب محله ولنجک است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، موسسه پرستاری طپش و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه مرکزی، داروخانه دکتر آتنا کاظمی و داروخانه دکتر شیروین داروخانه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند. این داروخانه یکی از داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر قرایی تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. ایستگاه اتوبوس شاه حسینی در نزدیکی داروخانه دکتر قرایی تهران قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر قرایی تهران برای شما قرار داده شده است. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر قرایی واقع شده‌اند:

 • داروخانه مرکزی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، اعرابی
 • داروخانه دکتر آتنا کاظمی
  دکتر مقدم (14)، بین امیرآبادی و دکتر فرهنگ
 • داروخانه دکتر شیروین
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، یاسمن هفتم
 • داروخانه دکتر شیما خیبری
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، یاسمن هفتم
 • داروخانه دکتر مصطفوی
  (5.0)
  دکتر فرهنگ (13)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا پورقربان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر قرایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر قرایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر قرایی ندارد.
  neshan logo