info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی
category

ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی محله نعمت آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی

ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی (ایستگاه اتوبوس) در محله نعمت آباد تهران و خیابان ورامینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خرید ضایعات آهن خدایی و همچنین تالار پذیرایی الماس شهر، پمپ بنزین ۲۰۴ ( حسینـی )، کلانتری ۱۵۵ نعمت آباد ، لوازم یدکی احمدی و قفسه بندی نوری زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی تهران

ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نعمت آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ورامینی، بین میرزایی و میدان باران واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس توحید را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید ورامینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان باران
  ورامینی، پیروز جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  سهیل، بین جام و اسماعیل رستمی
 • ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
  بزرگراه کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع سهیل
  سهیل، بین غفوری و مهر آور یکم
 • ایستگاه اتوبوس میدان سهیل
  میدان مهرورز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید ورامینی ندارد.
  neshan logo