info
عکس بوستان مروارید
category

بوستان مروارید اصفهان

درباره‌ی بوستان مروارید

بوستان مروارید (پارک) در اصفهان و خیابان مروارید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک کارخانه قند، مسجد کارخانه قند، رستوران مجید، تعاونی مصرف شرکت قند و درب ۱ دانشگاه آزاد خوراسگان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این بوستان یکی از پارک‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان مروارید اصفهان

بوستان مروارید اصفهان در شهر اصفهان، محله ارغوانیه واقع شده است. این پارک در آدرس دقیق استان اصفهان، اصفهان، بلوار امام رضا، مروارید قرار دارد. بوستان مروارید اصفهان از بهترین مکان‌های تفریحی محله ارغوانیه در شهر اصفهان است. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران شهرزاد، رستوران شب نشین، رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی و رستوران جارچی باشیاشاره کنیم. مراکز تفریحی دیگری که در محدوده بوستان مروارید اصفهان قرار دارند، باغ پرندگان ناژوان، کاخ و عمارت هشت بهشت و پارک آبی آبسار اصفهان هستند.

چطور به بوستان مروارید اصفهان برویم؟

خوب است برای رفتن به این پارک از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. ایستگاه اتوبوس دانشگاه خوراسگان نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بوستان مروارید اصفهان است. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم از نقشه نشان دریافت کنید. مثلاً شما می‌توانید لوکیشن دقیق بوستان مروارید اصفهان روی نقشه را ببینید، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و از نظر کاربران دیگر در مورد این مکان باخبر شوید.

تصاویر مربوط به این پارک را می‌توانید در ادامه ببینید. در ادامه می‌توانید آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان مروارید اصفهان را ببینید و به‌راحتی به این پارک بروید. یادتان باشد اگر به این پارک رفتید، حتماً در قسمت کامنت نظرتان را به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان مروارید واقع شده‌اند:

 • بوستان شهید مسعود قادری زفره ای
  بزرگراه حلقه چهارم اصفهان، کمربندی شرق اصفهان
 • بوستان ریحانه
 • بوستان روان
  قلعه نو، آیت الله خاتون آبادی، بزرگراه حلقه چهارم اصفهان، کمربندی شرق اصفهان، تقاطع بلوار امیرکبیر
 • بوستان زیتون
  (5.0)
 • بوستان انار دانشگاه خوراسگان
  (2.0)
  بلوار ولی عصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط d.FARROKH (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان مروارید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان مروارید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان مروارید ندارد.
  neshan logo