info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4
category

ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4 محله شهرک ابوالفضل، کرهرود

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4

ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ابوالفضل کرهرود و خیابان امام رضا واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ابوالفضل کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم یدکی کرمی، اتومکانیک پلاس+، رستوران گلبرگ، سوپرمارکت یاسین و کارواش ایران مهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4 کرهرود

ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4 کرهرود در شهر کرهرود، محله شهرک ابوالفضل و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام رضا، بین بیات و زیرگذر امام رضا بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف کرهرود، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4 کرهرود عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس آفتاب را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک ابوالفضل4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمه 1
  بلوار آیت الله طالقانی، جهاد، بین صابری و عبدی
 • ایستگاه اتوبوس کوچه امیری
  کاظمی کرهرودی، فرجی، قدرت اله امیری
 • ایستگاه اتوبوس حاج محمد ولی
  کاظمی کرهرودی، فرجی، بین شقایق 1 و شهدای صفری
 • ایستگاه اتوبوس پست بانک رفت
  کاظمی کرهرودی، بین شیخی و شهید محرم عباسی
 • ایستگاه اتوبوس پست بانک
  کاظمی کرهرودی، بین زوله و هجرت 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک ابوالفضل4 ندارد.
  neshan logo