info
عکس ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران
category

ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران محله فلاحت - کوی دانشگاهیان، شیراز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران

ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران (ایستگاه اتوبوس) در محله فلاحت - کوی دانشگاهیان شیراز و کنارگذر بلوار سرداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله فلاحت - کوی دانشگاهیان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل آپارتمان مرید، خانه مسافر آلونک، سالن ورزشی سرداران، ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران و شیراز لیزرکات | برش لیزری و جک لیزری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران شیراز

ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران شیراز در شهر شیراز، محله فلاحت - کوی دانشگاهیان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سرداران قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس دلگشا سعد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سالن ورزشی سرداران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه
  بلوار نیستان، بین نیستان 18 و شهید فهندژ
 • ایستگاه اتوبوس بهداشت
  بلوار نیستان، بین شهید فهندژ و نیستان 16
 • ایستگاه اتوبوس میدان گلستان
  بلوار بوستان، نرسیده به میدان بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سالن ورزشی سرداران ندارد.
  neshan logo