info
عکس پوشاک GMORE
category

پوشاک GMORE محله صادقیه، تهران

درباره‌ی پوشاک GMORE

پوشاک GMORE (فروشگاه لباس) در محله صادقیه تهران و خیابان ستارخان واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و سه فروشگاه لباس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و برج گلدیس و همچنین ساندویچ هایدا، آموزشگاه زبان سیتاک شعبه صادقیه و ستارخان، بستنی خوشمرام، مرکز خرید پردیس و صرافی یاران قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک GMORE تهران

فروشگاه پوشاک GMORE تهران در شهر تهران، محله صادقیه و قرار دارد. فروشگاه پوشاک GMORE تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله صادقیه است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پوشاک رسپینا، پوشاک درینا و پوشاک مردانه و زنانه چگوارا قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک GMORE تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک GMORE تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه پایانه شهید بهشتی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه پوشاک GMORE تهران ایستگاه مترو طرشت نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک GMORE تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پوشاک GMORE تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک GMORE واقع شده‌اند:

 • پوشاک رسپینا
  ستارخان، خسرو شمالی
 • پوشاک درینا
  بزرگراه یادگار امام
 • پوشاک مردانه و زنانه چگوارا
  ستارخان، بین صحرایی و صادقی پور
 • جین ایران
  بلوار آیت الله کاشانی، بین سازمان آب و بوستان یکم
 • فروشگاه پوشاک مردانه سلطان
  ستارخان، بین صحرایی و صادقی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک GMORE اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک GMORE در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک GMORE ندارد.
  neshan logo