info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان معلم
category

ایستگاه اتوبوس میدان معلم محله کوچه بیوک، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان معلم

ایستگاه اتوبوس میدان معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله کوچه بیوک یزد و بلوار رضا پاکنژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوچه بیوک یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین کمربندی، مجتمع آموزشی خاتم الانبیا ص یزد، ساندویچ ناصر، فروشگاه پالادیوم و مرکز خرید بزرگ کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد

ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد در شهر یزد، محله کوچه بیوک و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار رضا پاکنژاد، بین 24 و لاهوتی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی سینا سیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان معلم یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد
  بلوار مطهری، غربی مطهری، بین 42 و 12 متری حجرت
 • ایستگاه اتوبوس بهدشت
  شهید صدوقی جنوبی، بین میدان باهنر و زهرا
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد
  بلوار دولت آباد، بین سروش و بلوار 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان معلم ندارد.
  neshan logo