info
عکس دمنوش مهرما
category

دمنوش مهرما (محله اوین، تهران)

درباره‌ی دمنوش مهرما

موقعیت دمنوش مهرما در محله اوین تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

دمنوش مهرما (کافی‌شاپ) در محله اوین تهران و بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هفت کافی‌شاپ در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه شهید بهشتی، تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی (مرکز همایش های بین المللی)، دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، کافه کتاب بهشت و شرکت تکسان (تکفام سازان طیف نور) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ دمنوش مهرما

کافی شاپ دمنوش مهرما در شهر تهران محله اوین بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو قرار دارد. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو قرار دارد.

کافی شاپ دمنوش مهرما یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله اوین است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ دمنوش مهرما برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ دمنوش مهرما می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی توقف دارند، استفاده کنید. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ دمنوش مهرما را انتخاب کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ دمنوش مهرما و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. یادتان باشد اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و دیگر کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده دمنوش مهرما واقع شده‌اند:

 • کافه راهی
  گلریزان، بین گلستان ششم و میدان گلریزان
 • کافه رستوران ام
  گلریزان، گلستان دوم
 • کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر)
  بزرگراه یادگار امام، کچویی، صفا
 • کافه تنیس پویا
  (5.0)
  درکه
 • کافه نفتی
  (3.0)
  امیرآبادی، بین استاد فیرحی و دکتر حجازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 08 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دمنوش مهرما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: جمعه 08 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دمنوش مهرما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دمنوش مهرما ندارد.
  neshan logo