info
عکس دمنوش مهرما
category

دمنوش مهرما محله اوین، تهران

درباره‌ی دمنوش مهرما

دمنوش مهرما (کافی‌شاپ) در محله اوین تهران و بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هفت کافی‌شاپ در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار ولنجک و همچنین دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی (مرکز همایش های بین المللی)، کافه کتاب بهشت و شرکت تکسان (تکفام سازان طیف نور) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ دمنوش مهرما تهران

کافی شاپ دمنوش مهرما تهران در شهر تهران محله اوین قرار دارد. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی قرار دارد.

کافی شاپ دمنوش مهرما تهران یکی از کافی‌شاپ‌های پرطرفدار در محله اوین است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ دمنوش مهرما تهران برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ دمنوش مهرما تهران می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی توقف دارند، استفاده کنید. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ دمنوش مهرما تهران را انتخاب کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ دمنوش مهرما تهران و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. یادتان باشد اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و دیگر کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده دمنوش مهرما واقع شده‌اند:

 • کافه راهی
  گلریزان
 • کافه رستوران ام
  گلریزان، گلستان دوم
 • کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر)
  بزرگراه یادگار امام، کچویی، صفا
 • کافه تنیس پویا
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • کافه نفتی
  (3.0)
  امیرآبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دمنوش مهرما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دمنوش مهرما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دمنوش مهرما ندارد.
  neshan logo