info
عکس کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر)
category

کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) محله اوین، تهران

درباره‌ی کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر)

کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) (کافی‌شاپ) در محله اوین تهران و خیابان صفا واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هفت کافی‌شاپ در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شمرون کباب، ورزشگاه شهدای اوین، داروخانه شبانه روزی دکتر سعیدی، کبابی دهکده و طباخی اوین قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) تهران

برای رفتن به کافی شاپ کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) تهران باید به شهر تهران محله اوین بروید. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، کچویی، صفا بروید.

کافی شاپ کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) تهران یکی از کافی شاپ‌های محبوب محله اوین است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) تهران برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) تهران بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شاه حسینی قرار دارد. با دانلود اپلیکیشن نشان شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) تهران را انتخاب کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. اطلاعاتی که در نشان می‌توانید ببینید شامل آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) تهران و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) واقع شده‌اند:

 • دمنوش مهرما
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • کافه آیریش
  بزرگراه یادگار امام، اوین، شهید شاهپور سوری، بین شقایق و دوم
 • کافه Mouge
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، بهشتی
 • کافه تنیس پویا
  (5.0)
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی
 • کافه رواق
  (4.0)
  بزرگراه یادگار امام، کچویی، حسینیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mori_Mokhi (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه گالری آرت لند (سرزمین هنر) ندارد.
  neshan logo