info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه دستواره پایانه تجریش
category

ایستگاه اتوبوس پایانه دستواره پایانه تجریش (محله دیباجی - فرمانیه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه دستواره پایانه تجریش

ایستگاه اتوبوس پایانه دستواره پایانه تجریش (ایستگاه اتوبوس) در محله دیباجی - فرمانیه تهران و خیابان شهید دستواره واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله دیباجی - فرمانیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آرتمیس و همچنین بستنی ناصر، رستوران جوان، مرکز سیار معاینه فنی خودرو شماره 1، شرکت صنایع شیشه تترافرم و باغ سفارت کویت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه دستواره پایانه تجریش تهران

در شهر تهران، محله دیباجی - فرمانیه ، ایستگاه اتوبوس پایانه دستواره پایانه تجریش تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه صدر، شهید دستواره واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه دستواره پایانه تجریش تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نوبنياد قرار دارد. همچنین آژانس ایران تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه دستواره پایانه تجریش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه اختیاریه
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم
  جهانبخش نژاد، بین نرگس و بدیعی
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفت
  جهانبخش نژاد، نرسیده به بوستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه دستواره پایانه تجریش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه دستواره پایانه تجریش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه دستواره پایانه تجریش ندارد.
  neshan logo