info
عکس فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
category

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اصفهان

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
4 رای

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

فروشگاه زنجیره ای افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در اصفهان و خیابان خواجه عمید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چرتکه پرداز شهریار و همچنین تهیه غذای سعید (نایب)، سوپر مارکت خندوانه، پارک گلستان، برق جهانبخش و نمازخانه پارک محلی گلستان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اصفهان

آدرس فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اصفهان، شهر اصفهان، محله گلستان و است. فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله گلستان است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند هایپر گندم، فروشگاه وین مارکت و فروشگاه جانبو قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اصفهان را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس همدانیان قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اصفهان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای افق کوروش واقع شده‌اند:

 • هایپر گندم
  (5.0)
  پروین اعتصامی، میرزا نصیر، قدس غربی، بین میدان میرزانصیر و پیران
 • فروشگاه وین مارکت
  (4.5)
  خواجه عمید، ویلا، میدان هفت تیر
 • فروشگاه جانبو
  (5.0)
  خواجه عمید، قدس شرقی
 • فروشگاه زنجیره ای دیلی مارکت
  (4.8)
  خواجه عمید، شهید طالبی، تالار
 • فروشگاه افق کوروش
  (4.1)
  پروین اعتصامی، هفت تیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سرتیپ (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 14 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای افق کوروش ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، خواجه عمید، بین میدان شهدای نیروی دریایی و گلستان نه
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه زنجیره ای افق کوروش

  شنبه 08:00 تا 23:30
  یک‌شنبه 08:00 تا 23:30
  دوشنبه 08:00 تا 23:30
  سه‌شنبه 08:00 تا 23:30
  چهارشنبه 08:00 تا 23:30
  پنج‌شنبه 08:00 تا 23:30
  جمعه 08:00 تا 23:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo