info
عکس ایستگاه اتوبوس همدانیان
category

ایستگاه اتوبوس همدانیان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس همدانیان

ایستگاه اتوبوس همدانیان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه مسافربری جی، نمایندگی ایران خودرو، نانوایی ، تشخیص رنگ خودرو اعتماد و فست فود کیمیا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس همدانیان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس همدانیان اصفهان، شهر اصفهان، محله بوزان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی، بین شهید حسین ذاکری و شهید کشاورز می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس همدانیان اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی اتحاد کوثر سپاهان قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس همدانیان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده همدانیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهدای ابر
  جی غربی، بین شهدای ابر و الله اکبر
 • ایستگاه اتوبوس همدانیان
  هشت بهشت شرقی، بین سعدی و احد
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای الله اکبر
  الله اکبر، بعد از گل
 • ایستگاه اتوبوس ایثارگران
  جی غربی، مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس همدانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس همدانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس همدانیان ندارد.
  neshan logo