info
عکس ایستگاه اتوبوس یاور کویر
category

ایستگاه اتوبوس یاور کویر محله ناباروری، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاور کویر

ایستگاه اتوبوس یاور کویر (ایستگاه اتوبوس) در محله ناباروری یزد و خیابان تیمسار فلاحی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله ناباروری یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه دفاع مقدس و پاساژ علاء الدین و همچنین رستوران ایتالیایی شگالیو، شیرینی سنتی یزد، پیشگامان کویر، آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد خانه ماساژ و کیلو پیچ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاور کویر یزد

ایستگاه اتوبوس یاور کویر یزد در شهر یزد، محله کوی کارمندان و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به تیمسار فلاحی، بین تیمسار فلاحی 13 و بوعلی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس یاور کویر یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین اتومبیل کرایه صفائیه یزد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاور کویر یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاور کویر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوار پاسداران
  بلوار پاسداران، بین استادی و پاسداران 1
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی نوزدهم و دشتی بیست و یک
 • ایستگاه اتوبوس میدان کاج
  بلوار جهاد، بین خیابان وصال و میدان کاج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاور کویر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاور کویر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاور کویر ندارد.
  neshan logo