عکس تعاونی مصرف صادرات
مشاهده در نقشه نشان
category

تعاونی مصرف صادرات (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

اداره و سازمان دولتی
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 44

موقعیت تعاونی مصرف صادرات در محله شهید فرامرز عباسی مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

تعاونی مصرف صادرات (اداره و سازمان دولتی) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و خیابان فرامرز عباسی 44 واقع شده است. این اداره یکی از سه اداره و سازمان دولتی در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کیدز کلاب کیدو و کیان سنتر 2 و همچنین کیان سنتر 1، تالار و رستوران قصر هدیش، مجموعه شهر آجری (لگوسیتی)، کباب سرای پاژ و هایپر مارکت باما قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 44


سایر مراکز دولتی که در محدوده تعاونی مصرف صادرات واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mory (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعاونی مصرف صادرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

تعاونی مصرف بانک صادرات شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تعاونی مصرف صادرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعاونی مصرف صادرات ندارد.
neshan logo