info
عکس سوپر مهدی
category

سوپر مهدی محله نصرت، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مهدی

سوپر مهدی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله نصرت تهران و خیابان فرصت شیرازی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از بیست و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان و مجتمع تجاری اداری سینا سنتر و همچنین بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه، پت شاپ کالینا، شرکت مهندسی موتور آزمای ثمین، تجهیزات آزمایشگاهی آذین و فروشگاه لوازم کشاورزی رامان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مهدی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت دریانی
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، خوش جنوبی، امین اللهی
 • سوپرمارکت بهمن
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، خوش جنوبی، امین اللهی
 • سوپر مارکت باباعلی
  جمهوری اسلامی، جمالزاده، ایران
 • سوپر مارکت شاهین
  کارگر جنوبی، کاج، بین جمالزاده و یکم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 5434 (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مهدی ندارد.
  neshan logo